W dzisiejszych czasach nasyconych po brzegi różnego rodzaju atrakcjami i możliwościami uświetnienia dnia wesela, wiele osób zastanawia się co wybrać? Wprawdzie mało kto ma nieograniczony budżet, a jak wiadomo wesele to niemały wydatek.
Jedną z takich atrakcji weselnych może być wszystkim dobrze znany stół wiejski.


Dla wielu osób jest to po prostu tradycja i nieodłączny element każdego wesela, bywa też tak, że goście weselni od razu po wejściu szukają wzrokiem miejsca, w którym stoi stół ze swojskimi przysmakami!

Dlaczego? To proste, znajdziecie tam nie tylko wiejskie, pachnące wyroby mięsne, aromatyczny smalczyk własnej roboty, kwaszony ogóreczek, idealny pod weselny bimber, którego również nie może zabraknąć na tym smakowitym stole.

Stół wiejski, nie tylko świetnie smakuje, pięknie zaaranżowany pełni również rolę dekoracji.
Zwisające kiełbaski, słoneczniki, koronkowe lub kolorowe serwety, polne kwiaty, warkocze cebuli i czosnku, wiejski chlebek i przeróżne naturalne elementy – coś pięknego!

To również miejsce spotkań, integracji i luźnych pogawędek. To właśnie wokół stołu wiejskiego zbierają się wszyscy goście by sięgnąć po jakiś tradycyjny wiejski przysmak lub by wspólnie skosztować weselnego bimberku. Obie rodziny mają okazję bliżej się poznać i nawiązać miłą rozmowę w tym właśnie miejscu – to niezły pretekst i temat do wspólnych pogaduszek i biesiadowania.

Jaka jest cena atrakcji w postaci takiego wiejskiego stołu? Wszystko zależy od liczby gości i wielkości zamówienia. Uśredniając ceny wahają się w okolicach 15-18 zł/osoby. Jest także możliwość zorganizowania stołu wiejskiego we własnym zakresie, może macie gdzieś na wsi utalentowaną ciocię i dostęp do dobrych produktów? Czemu nie? W Artemidzie ze wszystkim możemy się dogadać!

Sprawdź stół wiejski w domu weselnym w Lublinie – Artemida.